Dostawcy

Wróć

O firmie

"Janar Bis" Sp.z o.o. to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się firm w powiecie Lubańskim, nie tylko w branży budowlanej.

Bezpośrednia współpraca z producentami materiałów budowlanych, oraz własna produkcja sprawia, że jesteśmy rozpoznawaną marką.

Produkcja bloczków fundamentowych M-6,pustaków ALFA oraz Teriva odbywa się na nowoczesnych wibroprasach aby nasze produkty cechowały się najwyższą jakością posiadając przy tym wszelkie wymagane atesty.

Dzięki długoletniemu istnieniu na rynku "Janar Bis" Sp.z o.o. zajmuje czołową pozycję na rynku lokalnym, obsługując największe inwestycje oraz dostarczając materiały do wielu innych hurtowni.

Firma znana jest ze swej elastyczności oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta, profesjonalne doradztwo, możliwość negocjacji cen oraz zakupów kredytowych, rozbudowany transport i kompleksowa obsługa budów to nasze główne atuty, które powodują zadowolenie klientów hurtowych, a także detalicznych.

Skład opału w Lubaniu - oficjalny Dealer Katowickiego Holdingu Węglowego - oferuje odbiorcom w bardzo korzystnych cenach węgiel, miał węglowy, koks oraz produkty specjalne jak np. Eko Groszek, czy brykiety marki REKORD, zapewnia również dowóz opału.

Historia

Przedsiębiorstwo JANAR powstało w 1987 roku. W początkowym okresie swojej działalności zajmowaliśmy się usługami transportowymi oraz wynajmem sprzętu ciężkiego.

W roku 1992 uruchomiliśmy Skład Opału w Lubaniu przy ul. Torowej 1A, uzyskując mocną pozycję na lokalnym i nie tylko lokalnym rynku handlu opałem, czego dowodem jest miano Autoryzowanego Sprzedawcy Katowickiego Holdingu Węglowego.

W roku 1999 uruchomiliśmy produkcję materiałów budowlanych. Wyroby swoje produkujemy na nowoczesnej wibroprasie. Odbiorcą naszych materiałów są głównie duże firmy budowlane oraz hurtownie z materiałami budowlanymi.

W 2011 utworzyliśmy spółkę "Janar Bis" Sp. z o.o. dzieląc tym samym Hurtownie Materiałów Budowlanych i Skład Opału na dwa osobne podmioty.