Dostawcy

SYSTEMY KOMINOWE SCHIEDEL

SYSTEMY KOMINOWE – Energooszczędne ceramiczne systemy kominowe przeznaczone do stosowania w nowoczesnych technologiach grzewczych w budownictwie jedno- i wielorodzinnym.

 
 
SYSTEMY WENTYLACYJNE –   Komfortowe systemy wentylacyjne wyposażone w innowacyjne konstrukcje charakteryzujące się znakomitymi parametrami, znakomitą jakością i bezpiecznym zastosowaniem.

 
 
Schiedel, spółka należąca do Standard Industries, jest liderem w dziedzinie systemów odprowadzania spalin, kominków i systemów wentylacyjnych. Wytwarza zaawansowane technicznie, indywidualnie projektowane produkty, które tworzą lepszy komfort życia. Jako wiodący europejski dostawca energooszczędnych systemów kominowych, którego paleta produktowa obejmuje również zintegrowane systemy wentylacyjne i piece, Schiedel zapewnia dzięki 70-letniemu doświadczeniu na rynku, trwałe i wysoce zaawansowane systemy, inteligentne rozwiązania montażowe i serwis dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Siedziba główna Schiedel znajduje się w Nußbach, w Austrii.

SYSTEMY KOMINOWE SCHIEDEL