O FIRMIE JANAR BIS - JANAR BIS

JANAR BIS - Produkcja i Hurtownia Materiałów Budowlanych.   JANAR - Skład Opału
JANAR BIS - Produkcja i Hurtownia Materiałów Budowlanych.   
JANAR - Skład Opału
Title
Przejdź do treści
O firmie
Janar Bis Sp z o.o.
Obecnie jedna z najprężniej rozwijających się firm w powiecie Lubańskim, nie tylko w branży budowlanej. Bezpośrednia współpraca z producentami materiałów budowlanych, oraz własna produkcja sprawia, że jesteśmy rozpoznawaną marką.

Produkcja bloczków fundamentowych M-6, pustaków ALFA oraz Teriva odbywa się na nowoczesnych wibroprasach aby nasze produkty cechowały się najwyższą jakością posiadając przy tym wszelkie wymagane atesty. Dzięki długoletniemu istnieniu na rynku "Janar Bis" Sp.z o.o. zajmuje czołową pozycję na rynku lokalnym, obsługując największe inwestycje oraz dostarczając materiały do wielu innych hurtowni.

Firma znana jest ze swej elastyczności oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta, profesjonalne doradztwo, możliwość negocjacji cen oraz zakupów kredytowych, rozbudowany transport i kompleksowa obsługa budów to nasze główne atuty, które powodują zadowolenie klientów hurtowych, a także detalicznych.
Janar skład opału
Od 1992 roku Skład Opału firmy JANAR przy ulicy Torowej 1a w Lubaniu, jako Autoryzowany Sprzedawca Polskiej Grupy Górniczej S.A. oraz Katowickiego Węgla sp. z o.o. oferuje pełną gamę asortymentu węgla poprzez miały, groszki, orzechy aż do kostki i węgli specjalnych,
jak Ekogroszki : EKORET, RETOPAL, PIEKLORZ, KARLIK oraz JARET - przystosowane do spalania w kotłach z podajnikiem i kotłach retortowych.
Historia
Przedsiębiorstwo JANAR powstało w 1987 roku. W początkowym okresie swojej działalności zajmowaliśmy się usługami transportowymi oraz wynajmem sprzętu ciężkiego.
W roku 1992 uruchomiliśmy Skład Opału w Lubaniu przy ul. Torowej 1A, uzyskując mocną pozycję na lokalnym i nie tylko lokalnym rynku handlu opałem, czego dowodem jest miano Autoryzowanego Sprzedawcy Katowickiego Holdingu Węglowego.
W roku 1999 uruchomiliśmy produkcję materiałów budowlanych. Wyroby swoje produkujemy na nowoczesnej wibroprasie. Odbiorcą naszych materiałów są głównie duże firmy budowlane oraz hurtownie z materiałami budowlanymi.
W 2011 utworzyliśmy spółkę "Janar Bis" Sp. z o.o. dzieląc tym samym Hurtownie Materiałów Budowlanych i Skład Opału na dwa osobne podmioty.
JANAR BIS  Kościelniki Dolne 20; 59-800 LUBAŃ | tel./fax (075) 721 60 72, 722 22 02; e-mail : biuro@janar.pl

         
JANAR BIS  Kościelniki Dolne 20; 59-800 LUBAŃ
tel./fax (075) 721 60 72, 722 22 02; e-mail : biuro@janar.pl

         
JANAR BIS  Kościelniki Dolne 20
59-800 LUBAŃ
tel./fax (075) 721 60 72, 722 22 02
e-mail : biuro@janar.pl

         

Wróć do spisu treści