Produkcja systemów kominowych, strpy Teriva, bloczki betonowe - JANAR BIS

JANAR BIS - Produkcja i Hurtownia Materiałów Budowlanych.   JANAR - Skład Opału
JANAR BIS - Produkcja i Hurtownia Materiałów Budowlanych.   
JANAR - Skład Opału
Title
Przejdź do treści
Produkcja Janar Bis
Wieloletnie doświadczenie w technice kominowej oraz w branży budowlanej pozwoliło nam produkować kominy pod własną marką. System kominowy Uniwersal jest najlepszym dostępnym na rynku kominem, który gwarantuje łatwe, praktyczne i ekonomiczne ogrzewanie domu. System kominowy Uniwersal ma najwyższe parametry pracy, czego dowodem są ceryfikaty zgodności zakładowej kontroli produkcji.

System kominowy składa się z rur i kształtek ceramicznych, lekkiego pustaka keramzytobetonowego i izolacji wykonanej z wełny mineralnej, grubszej od stosowanych obecnie na rynku do danej średnicy rury.
Przesuń aby porównać
SYSTEMY KOMINOWE FIRMY JANAR BIS to produkty najwyższej jakości !!!
Produkcja Janar Bis
System kominowy Uniwersal jest najlepszym dostępnym na rynku kominem, który gwarantuje łatwe, praktyczne i ekonomiczne ogrzewanie domu.
Pierścienie dachowe są idealnym dodatkiem do komina. Nadają każdemu kominowi ciekawy wygląd, pozwalają zaoszczędzić na kosztach dostosowania całej sekcji dach/komin.
Elementy produkowane na bazie keramzytu służące do wznoszenia przewodów kominowych.
Pustak o szerokości 12 cm głównie stosowany do wykonania ścian wewnętrznych działowych i warstwy zewnętrznej (osłonowej) przy ścianie trójwarstwowej.
Typowe rozwiązania ścian
Ściana jednowarstwowa z Pustaków Leca® BLOK 24
Ściana jednowarstwowa z Bloczków Leca® BLOK 18g2 akustyczny - typowe rozwiązania ścian
Bloczki betonowe przeznaczone są do stosowania w konstrukcjach murowych, tynkowanych, osłoniętych przed działaniem czynników atmosferycznych.
Strop Teriva należy do najbardziej uniwersalnych i lekkich konstrukcji stropowych. Zastosowanie do powierzchni której szerokość w świetle nie przekracza 7,20m.
Pustaki szalunkowe swoje zastosowanie znajdują również w innych rodzajach przegród budowlanych wykonywanych w przyziemiu domu.
Pustaki żużlobetonowe otrzymywane są z betonu lekkiego (żużlobetonu) poddanego wibroprasowaniu. Alternatywa dla innych pustaków budowlanym.
Wykonujemy strzemiona i zbrojenia uwzględniając indywidualne projekty i zamówienia oraz dostarczamy na teren budowy wyprodukowane zbrojenia.
JANAR BIS  Kościelniki Dolne 20; 59-800 LUBAŃ | tel./fax (075) 721 60 72, 722 22 02; e-mail : biuro@janar.pl

         
JANAR BIS  Kościelniki Dolne 20; 59-800 LUBAŃ
tel./fax (075) 721 60 72, 722 22 02; e-mail : biuro@janar.pl

         
JANAR BIS  Kościelniki Dolne 20
59-800 LUBAŃ
tel./fax (075) 721 60 72, 722 22 02
e-mail : biuro@janar.pl

         

Wróć do spisu treści