Pokrycia dachowe, dachówki, blachodachówki - JANAR BIS

JANAR BIS - Produkcja i Hurtownia Materiałów Budowlanych.   JANAR - Skład Opału
JANAR BIS - Produkcja i Hurtownia Materiałów Budowlanych.   
JANAR - Skład Opału
Title
Przejdź do treści
Pokrycie dachowe
SPRZEDAŻ JANAR
Oprócz urody dachu, jest co najmniej pięć elementów, które warto uwzględnić przed podjęciem decyzji.
Odpowiedź wydaje się prosta: oprócz upodobań inwestora największe znaczenie mają koszty i trwałość. Rzeczywiście, te czynniki są ważne i każdy je uwzględnia. Oprócz nich jest jednak jeszcze kilka innych: to, jaki jest kąt nachylenia połaci, jak skomplikowany jest kształt dachu i jakie są warunki klimatyczne w regionie, gdzie ma stanąć dom.

Koszty pokrycia dachowego.
Nie wystarczy sprawdzić, ile kosztuje metr kwadratowy wybranego pokrycia i pomnożyć jego cenę przez powierzchnię dachu. Porównując ceny różnych materiałów, trzeba również uwzględnić koszty niżej wymienionych elementów, materiałów i usług.

Trwałość
Do najtrwalszych materiałów pokryciowych zalicza się dachówkę ceramiczną, blachę miedzianą i tytanowo-cynkową. Zawsze warto porównywać okresy gwarancji wybranych materiałów, bo mogą znacznie się różnić: najtańsze blachodachówki - od 5 do 10 lat, podczas gdy dachówki ceramiczne "z wyższej półki" aż 50 lat! Oczywiście, ważne jest również to, czego dotyczy gwarancja - na przykład jeśli chodzi o blachodachówki, bardziej istotna jest gwarancja na przyczepność powłoki do blachy albo stałość koloru niż odporność na mało prawdopodobną perforację. Należy ponadto zwracać uwagę na to, czym gwarancja jest ograniczona: mogą to być na przykład wymogi dotyczące sposobu przewożenia lub montażu.
Obróbki blacharskie na indywidualne zamówienie klienta
DACHÓWKA
Dachówki ceramiczne CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się ponad 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi.
Koramic to marka ceramicznych dachówek połaciowych oraz pełnej gamy akcesoriów ceramicznych i technicznych – membran, taśm, produktów mocujących oraz szeregu innych niezbędnych do wykonania kompletnego, bezpiecznego i trwałego dachu. W ofercie znajduje się 20 wykrojów w szerokiej gamie kolorystycznej.
Pokrycie ceramiczne na każdy dach. Bogata oferta dachówek w kilkudziesięciu kolorach, formatach i kształcie.
Corotop - systemy dachowe zapewniające trwałość dachu na długie lata. Najwyższej jakości membrany dachowe, fasadowe, paroizolacyjne oraz akcesoria dachowe, które chronią budynek przed wilgocią i warunkami zewnętrznymi. Materiały do budowy dachów łączą innowacyjne technologie, dopracowane rozwiązania i ekspercką wiedzę. Corotop® to znak jakości, solidności i trwałości. Oferta membran dachowych, membran fasadowych, folii paroizolacyjnych i akcesoriów dachowych.

Systemy membran dachowych
Membrany dachowe (określane również jako membrany wstępnego krycia) są istotną warstwą pośrednią profesjonalnie wykonanego dachu.

Systemy membran fasadowych
Membrany fasadowe chronią ściany budynków przed niekontrolowanymi przewiewami i wilgocią, odprowadzając jednocześnie parę wodną.

Systemy aktywnej paroizolacji
Paroizolacje Corotop® chronią dach przed nadmiernym zawilgoceniem i niekontrolowaną ucieczką ciepła.

Systemy specjalistycznych taśm
Specjalistyczne taśmy klejące służą do łączenia, reperowania i uszczelniania różnych elementów i materiałów wykorzystywanych podczas prac dekarskich.

Systemy produktów kalenicowych
Kalenica to najwyżej położone miejsce na dachu, w którym spotykają się dwie przeciwległe połacie.

Systemy produktów kominowych
Strefa wokół komina należy do najbardziej newralgicznych miejsc na dachu.


 

BLACHODACHÓWKA
Dachy cięte na wymiar - blachodachówki są lżejsze od tradycyjnych pokryć dachowych. Nie obciążają zbytnio konstrukcji dachu, a tym samym montaż blachodachówki sprawia, że koszty realizacji są mniejsze. Najłatwiej i najtaniej zamontować je na nieskomplikowanych połaciach dachowych. Sara? Aria? Czy Zefir? Każda z nich to gwarancja najlepszej jakości. Wybierz dach w swoim ulubionym kolorze – jest ich naprawdę wiele.


MEMBRANY DACHOWE
Corotop - systemy dachowe zapewniające trwałość dachu na długie lata. Najwyższej jakości membrany dachowe, fasadowe, paroizolacyjne oraz akcesoria dachowe, które chronią budynek przed wilgocią i warunkami zewnętrznymi. Materiały do budowy dachów łączą innowacyjne technologie, dopracowane rozwiązania i ekspercką wiedzę. Corotop® to znak jakości, solidności i trwałości. Oferta membran dachowych, membran fasadowych, folii paroizolacyjnych i akcesoriów dachowych.
Współpracujemy z producentami:
JANAR BIS  Kościelniki Dolne 20; 59-800 LUBAŃ | tel./fax (075) 721 60 72, 722 22 02; e-mail : biuro@janar.pl

         
JANAR BIS  Kościelniki Dolne 20; 59-800 LUBAŃ
tel./fax (075) 721 60 72, 722 22 02; e-mail : biuro@janar.pl

         
JANAR BIS  Kościelniki Dolne 20
59-800 LUBAŃ
tel./fax (075) 721 60 72, 722 22 02
e-mail : biuro@janar.pl

         

Wróć do spisu treści